Side Denizaltı Müze Turu

Akdeniz'in Eşsiz Sualtı Müzesi Tüplü Dalış Turu

Side bölgesinde unutulmaz anlar yaşamak ve denizin gizemli dünyasını keşfetmek için mükemmel bir fırsat! Akdeniz'in muhteşem güzellikleriyle süslenmiş Side'de, eşsiz sualtı müzesini ve canlıların renkli dünyasını keşfetmek için tüplü dalış turumuza davetlisiniz.

Tur Detayları:

  • Süre: 2-3 SAAT

  • Toplam Katılımcı Sayısı: Sınırlı (Tüplü dalış için küçük gruplarla sınırlıdır.)

  • Tur Dili: Türkçe ve İngilizce (Rehber, ihtiyacınıza göre size rehberlik etmek için İngilizce veya Türkçe olarak hizmet verir.)

  • İçerik: Side Sualtı Müzesi'nde tüplü dalış ve deneyimli rehberler eşliğinde canlıları gözlemleme.

Tur Programı:

  • Tüplü Dalış Eğitimi: Deneyimli rehberlerimiz tarafından tüplü dalışın temelleri anlatılacak ve gerekli ekipmanlar dağıtılacaktır. 14 yaşın üzerinde olan herkes, eğitmenler eşliğinde serbest şekilde dalış yapabilir.

  • Sualtı Müzesi Keşfi: Müzenin giriş ücreti tur fiyatına dahil olup, su altında tam 15 metre derinliğe dalış yaparak Side Sualtı Müzesi'nde yüzlerce objeyi keşfedeceksiniz. Avrupa'nın en büyük sualtı müzesi olan bu yer, unutulmaz anılarla dolu bir dalış deneyimi sunmaktadır.

  • Dönüş: Eğlence dolu ve keşif dolu bir günün ardından, limandan otelinize dönüş sağlanacaktır.

FİYATLAR

Yolcu - 35€

Dalış - 59€


Önerilenler

Terlik

Havlu

Güneş kremi

Fiyata dahil hizmetler:

Tekne mürettebatı

Müzik ve dans keyfi

Dalış ekipmanları

Dalış eğitimi

Müze giriş ücreti

Fiyata dahil olmayan hizmetler:
Yemek

İçecekler

Otelden alma ve bırakma servisi

Rezervasyon ve İletişim:
Denizin altındaki gizemli dünyayı keşfetmek için hemen yerinizi ayırtın ve hayatınızın en unutulmaz tatillerinden birini yaşamaya başlayın. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak tur programı ve rezervasyon için gerekli adımları atabilirsiniz.


Akdeniz'in Eşsiz Sualtı Müzesi Tüplü Dalış Turu ile hayalinizdeki tatili yaşamaya hazır olun. Profesyonel rehberlerimiz eşliğinde muhteşem deneyimler sizi bekliyor.